TURCO Yapı Kimyasalları

Tüm mekanlar için yüksek güven, iç ve dış ortam şartlarına maksimum dayanım, mükemmel görünüm, kullanım rahatlığı ve en üst düzeyde konfor sağlar. Yapıların makyajlanmasında değil, bizzat inşasında kullanılan ürünleri ile güvenli ve kullanıcı dostu yapılar yaratır.

TURCO, varlığını, sağladığı yüksek güven ve konfor ile hissettiren, yapıların gizli gücüdür.

TURCO, yapılar söz konusu olduğunda hepimizin önceliği olan güven, sağlamlık, hız ve ekonomiyi amaçlıyor. Bu amaçla yaptığı araştırmalarla üreterek, kullanıma sunduğu ve sürekli gelişen geniş bir ürün yelpazesine sahip. Üretimde öncelik verilen bir diğer nokta ise çevreye etkisi en alt düzeyde olan ürünleri kullanıma sunmak ve gerek malzeme gerek ambalajlamada geri dönüşümü en üst düzeyde uygulanabilir kılmak.

TURCO, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı ürünleri ve danışmanlık hizmeti ile de tüm müşterileri için güvenilir bir çözüm ortağı.

Yapı Kimyasalları alanında 2000 yılından bu yana var olan TURCO, BVQI - ISO 9001 ve TSE belgelerine sahip. İstanbul merkezli olan firmamız Bursa, İzmir ve Adana’da da faaliyet göstermektedir.
tüm hakları saklıdır © 2018 | TURCO