PLAYWOOD KALIP AYIRICI

Kalıpların betondan kolayca alınmasını sağlayan ve betona düzgün, lekesiz bir görünüm kazandıran kalıp ayırıcı.

Kullanım Alanları: Her türlü kalıpta kullanılır. Özellikle polyester, ahşap ve kür uygulamasız kalıplarda çok etkilidir. Kür uygulamalı ortamda kullanılmamalıdır.

Teknik Özellikleri: Beyaz, akışkan sıvı haldedir.

Kullanım Miktarı: Uygulama şekline bağlı olarak, 15-40 m2 alanda verim sağlar.

Ambalaj ve Depolama Şartları: 30 kg’lık plastik bidonlarda ve 200 kg.’lik sac varillerde ambalajlanmaktadır. Depolarda ve kuru alanlarda, ambalajlı olarak saklandığında, raf ömrü minimum 12 aydır.AHŞAP KALIP AYIRICI

Su bazlı, özel ayırıcı kimyasallar ve emülgatör karışımlı ahşap kalıplar için geliştirilmiş kullanıma hazır kalıp ayırıcı.

Kullanım Alanları: Konvansiyonel ahşap kalıp sistemleri için geliştirilmiştir ekonomik kalıp ayırıcıdır.

Teknik Özellikleri: Açık kahverengi, akışkan sıvı haldedir. Kullanım Miktarı: Yüzeyin durumuna göre ~ 30 m2/kg.

Ambalaj ve Depolama Şartları: 30 kg’lık plastik bidonlarda ve 200 kg.’lik sac varillerde ambalajlanmaktadır. Depolarda ve kuru alanlarda, ambalajlı olarak saklandığında, raf ömrü minimum 12 aydır.

ÇELİK KALIP AYIRICI

Çelik ve polyester kalıpların betondan kolayca alınmasını sağlayarak ve betona düzgün, lekesiz bir görünüm kazandıran, kalıpların kullanım sonrası temizliğini kolaylaştıran, kullanıma hazır, kür uygulamasına dayanıklı kalıp ayırıcı.

Kullanım Alanları: Çelik ve polyester kalıplarda kullanılır. Kalıpların betodan ayrılmasını kolaylaştırır. Kür uygulamalı ortamda kullanılabilir, yüzeydeki hava boşlukarını azaltır.

Teknik Özellikleri: Koyu sarı, şeffaf, akışkan sıvı haldedir.

Kullanım Miktarı: Kalıp yüzeyine ve uygulama şekline bağlı olarak, 15-35 m2/kg.

Ambalaj ve Depolama Şartları: 30 kg’lık plastik bidonlarda ve 200 kg.’lik sac varillerde ambalajlanmaktadır. Depolarda ve kuru alanlarda, ambalajlı olarak saklandığında, raf ömrü minimum 24 aydır.

KONSANTRE KALIP AYIRICI

Motorin, gaz yağı ve white-spirit benzeri solventlerle incelterek kullanılan çelik tünel kalıp ayırıcı konsantresi. Kullanım Alanları: Özellikle tünel kalıp sistemleri için geliştirilmiştir. Betonun kalıptan tam olarak ayrılmasını kolaylaştırı, kür uygulamasına dayanıklıdır.

Teknik Özellikleri: Kahverengi saydam, sıvı haldedir.

Kullanım Miktarı: Kullanıma hazır halde, kalıp yüzeyine bağlı olarak, 15-35 m2/kg.

Uygulama Şekli: 200 lt solventle, 14 kg ALFARİS KALIP YAĞI / 4 karıştırılarak, 180 kg kullanıma hazır kalıp ayırıcı elde edilir. Karışım, 15 C ve üstündeki ortam ısısında hazırlanmalıdır.

Ambalaj ve Depolama Şartları: 15 kg’lık tenekede ve 200 kg.’lik sac varillerde ambalajlanmaktadır. Depolarda ve kuru alanlarda, ambalajlı olarak saklandığında, raf ömrü minimum 24 aydır.

tüm hakları saklıdır © 2018 | TURCO